Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів у 2023/2024 навчальному році!

Дата: 28 грудня 2023 о 12:58, Оновлено 24 січня о 20:12
38 переглядів

Пишаємося здобутками наших вчителів та учнів! Переможці конкурсів та олімпіад продемонстрували велику жагу до знань, невтомну працю та ентузіазм.

Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів у 2023/2024 навчальному році.

Пишаємося здобутками наших вчителів та учнів. Із метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 19.10.2023р. по 27.10.2023 року в ліцеї були проведені шкільні учнівські олімпіади з таких навчальних предметів: математика, українська мова та література, англійська мова, історія, фізика, географія, біологія, хімія, трудове навчання, правознавство, інформатика та інформаційні технології.

Рішенням організаційного комітету Дубов’язівського ліцею проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (протокол № 2 від 02 11.2023) сформовано команду у кількості 15 учнів для участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад визнано з української мови: І місце 11 клас – Бичок Катерина (учитель Лелюх А.В.), І місце 10 клас – Повидиш Валерія (учитель Беседа Ж.М.), І місце 9 клас – Анцибор Валерія (учитель Мозгова О.В.), І місце 8 клас –Власовець Поліна (учитель Беседа Ж.М.), ІІ місце 7 клас – Блищик Вікторія (учитель Мозгова О.В.); з хімії (учитель Повидиш Т.П.):, 7 клас І місце – Яловенко Станіслав, 8 клас І місце – Власовець Поліна та ІІ місце – Давиденко Марія, ІІ місце 9 клас – Анцибор Валерія; з фізики (учитель Піддубний В.С.): 10 клас ІІІ місце – Барабаш Єлизавета; з математики: ІІ місце 6 клас – Євніцька Діана (учитель Попович О.М.), 8 клас ІІ місце – Власовець Поліна (учитель Піддубний В.С.); з правознавства (учитель Савченко М.М.): 10 клас ІІ місце – Барабаш Єлизавета, 9 клас ІІ місце – Анцибор Валерія; з біології (учитель Петренко О.О.): 10 клас ІІІ місце – Повидиш Валерія, 8 клас ІІ місце – Власовець Поліна; з географії (учитель Кобак Л.О.) 8 клас І місце – Власовець Поліна, 9 клас ІІ місце – Анцибор Валерія, 10 клас ІІІ місце – Барабаш Єлизавета; з історії (учитель Савченко М.М.) 10 клас І місце – Повидиш Валерія, 8 клас ІІІ місце – Ковальова Лілія; з англійської мови (учитель Кошевець Н.Ю.): 9 клас І місце – Анцибор Валерія, 11 клас І місце – Крюков Тимур, 10 клас ІІ місце – Барабаш Єлизавета, 8 клас ІІІ місце – Ковальова Лілія.

Команда Дубов’язівського ліцею у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад виборола 25 призових місць. Із них І місць – 10, ІІ місць – 10 і ІІІ призових місць -5.

Переможці ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: 4 клас І місце – Ганзя Вероніка (учитель Нештенко Л.М.), ІІІ місце – Прищепа Дарина (учитель Бандура Т.В.), 5 клас І місце – Кошевець Поліна, 6 клас І місце – Сілонов Андрій, 10 клас І місце – Повидиш Валерія (учитель Беседа Ж.М.), 7 клас І місце – Блищик Вікторія (учитель Мозгова О.В.), 11 клас І місце – Крюков Тимур (учитель Лелюх А.В.).

Переможці ІІ етапу XIV Міжнородного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка: І місце 5 клас – Кошевець Поліна, 6 клас – Сілонов Андрій, 10 клас – Повидиш Валерія (учитель Беседа Ж.М.), 11 клас – Крюков Тимур (учитель Лелюх А.В.); ІІ місце 5 – Дедерко Поліна (учитель Мозгова О.В.), 8 клас - Власовець Поліна (учитель Беседа Ж.М.); ІІІ місце 9 клас – Анцибор Валерія (учитель Мозгова О.В.).

У ІІІ етапі XIV Міжнородного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Сумської області Крюков Тимур, учень 11 класу посів І місце (учитель Лелюх Анна Володимирівна).

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці та заохоченню батьків, професіоналізму вчителів.

У січні 2024 року наші здобувачі освіти візьмуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

15.01. історія Повидиш В.

18.01. географія ВласовецьП.

19.01. укр мова. Бичок К.

22.01. англ.мова. Анцибор В.

24.01. фізика Власовець П.

26.01 хімія Яковенко С.

Шановні здобувачі освіти Дубов’язівського ліцею, пишаємося вашими високими досягненнями! Дякуємо за невтомну працю, ентузіазм, жагу до знань!

Молодці! Так тримати! Бажаємо не втрачати впевненості у своєму успіху і завжди досягати своїх кращих перемог.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.