Новини

Громадська організація "Ла-Страда- Україна", яка займається такими питаннями як: - ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ; - ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ В СІМ’Ї; - ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ; - ҐЕНДЕР І ПРАВОЗАХИСТ. заходиться за посиланням http://la-strada.org.ua/

Зі ддобувачам освіти та вчителями ліцею інспектори ДСНС провели просвітницьку бесіду з приводу мінної безпеки.

У рамках освітнього проєкту “Flowers4school” наш ліцей отримав черговий набір цибулин квітів із Нідерландів. Учні 11 класу висадили всі цибулинки на квітнику біля Дубов'язівського ліцею.

Представниця учнівського самоврядування Дубов'язівського ліцею Бакутіна Анастасія презентувала проєкт "Велопарковка".

В рамках проєкту "Мобільні класи безпеки" від Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, створеного за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україн до здобувачів освіти завітали Поліцейські офіцери Дубов’язівської територіальної громади спільно із фахівцями Конотопського РУ ГУ ДСНС України в Сумській області.

Здобувачі освіти Дубов'язівського ліцею здобули призові місця у селищному конкурсі дитячих та юнацьких малюнків "Герої не вмирають!".

Ращенко Богдан учень 11 класу посів (І місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в секції «Українська література».

23 лютого пройшли фінальні змагання ІІ етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з таких видів спорту: футзал і спортивне орієнтування.

Педагогом-організатором для здобувачів освіти 10 класу була проведена інтелектуально-розважальна гра «МовиМо QUIZ».

20 лютого на базі Дубов'язівського ліцею пройшли змагання з баскетболу та черлінденгу у рамках ІІ етапу Всеукраїнського проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", ініційованого Президентом України Володимиром Зеленський.

Акція до річниці вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам'яті».

Педагогом - організатором для здобувачів освіти 7 класу був проведений патріотичний квіз – інтелектуально-розважальну командну вікторину.

16 лютого в Дубов'язівському ліцеї відзначили День єднання!

У Дубов'язівському ліцеї проходить І етап у рамках Всеукраїнського проєкту ""Пліч-о-пліч".
29 січня в ліцеї пройшли змагання зі спортивного орієнтування.

23 січня в Дубов'язівському ліцеї відбулися змагання з волейболу першого етапу у рамках Всеукраїнського проєкту ""Пліч-о-пліч" Всеукраїнські шкільні ліги" ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Почесне ІІІ місце серед учнів 10 класу посіла учениця Дубов'язівського ліцею Повидиш Валерія (учитель - Савченко Микола Миколайович).

Учні Дубов'язівського ліцею взяли активну участь у фотоконкурсі та ділилися яскравими фото своїх новорічних красунь.

Вітаємо Повидиш Валерію, учениця Дубов'язівського ліцею Дубов'язівської селищної ради Конотопського району Сумської області за зайняте ІІ місце!

Напередодні нового року учні 6 класу здійснили поїздку до міста Суми, відвідали Сумський театр для дітей та юнацтва де проходила новорічна вистава "Зоряна мандрівка".

Пишаємося здобутками наших вчителів та учнів! Переможці конкурсів та олімпіад продемонстрували велику жагу до знань, невтомну працю та ентузіазм.

28 грудня 2023 о 12:58 | Савченко А. В. | немає коментарів