Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Чи вакцинувалися ви від Covid?
Всього 6 чоловік

15 порад із безпеки дітей взимку!

Дата: 10 січня 2018 о 09:49
261 перегляд

Зима – це чарівна пора року, адже можна ліпити сніговика, грати у сніжки, кататися на ковзанах і чекати подарунок від Діда Мороза. Але разом із цим зима – це ще й ожеледь, застуда і просто холодна погода, яка може бути небезпечна для малюків.
15 порад із безпеки дітей взимку

Як одягати дітей, що робити, якщо трапилося переохолодження і як правильно поводитися на вулиці в справжній каток? Американська асоціація педіатрів дає 15 порад, як уберегти здоров’я дитини взимку.
- Як одягати дітей взимку?
*Кілька тонких шарів будуть тримати дітей сухими і теплими. Не забувайте теплі чоботи, рукавички або рукавиці і капелюх. Виберіть чоботи, які досить великі, щоб зручно можна було надіти дві пари шкарпеток. До того ж, зимове взуття не повинне бути впритул, це провокує швидке замерзання кінцівок.
*Коли вибираєте зимовий одяг, віддайте перевагу одягу на липучках, варіанти на шнурках небезпечні, так як дитина може ними зачепитися за гілки дерев і кущів, коли грає.
*Коли ви їдете в машині, діти повинні бути одягнені затишно. Кілька тонких шарів, щоб при необхідності один зняти. Великі пальто й дублянки незручні і дитині в них буде дуже жарко.
*Ковдри, подушки, овечі шкури й інші теплі постільні приналежності для малюків повинні правильно використовуватися, так як вони можуть сприяти синдрому раптової дитячої смерті (SIDS) і задухи. Ковдра завжди має бути заправленою під матрац і досягати тільки до грудної клітки дитини, обличчя малюка не повинно покриватися постільними речами.

- Що робити при переохолодженні (гіпотермії) і обмороженні?
*Гіпотермія розвивається, коли температура дитини падає нижче норми через вплив більш холодних температур. Це часто трапляється, коли дитина грає на відкритому повітрі в екстремально холодну погоду, не надягаючи належного одягу, або коли одяг промокає. Як правило, гіпотермія у дітей відбувається швидше у дітей, ніж у дорослих.
*Коли настає гіпотермія, дитина може тремтіти, ставати незграбною, а мова може стати невиразною.
*Якщо у дитини сталося переохолодження, викличте «швидку допомогу», а поки вона їде, заберіть дитину в приміщенні, зніміть увесь мокрий одяг і загорніть її у ковдру або теплий одяг.
*Обмороження найчастіше відбувається на кінцівках, таких як пальці, пальці ніг, вуха і ніс. Шкіра спочатку стає червоною і жовтою, потім сірою і болючою і, нарешті, білою.
*Щоб запобігти обмороження, не варто виходити з дитиною гуляти на вулицю в екстремально холодну погоду. Якщо помітили, що одяг дитини промок (наприклад, рукавички, коли він ліпив сніговика), заведіть його у приміщення. Руки не можна всувати в гарячу воду, тільки злегка теплу або надіти сухі і теплі рукавиці.

- Здоров’я взимку
*Якщо ваша дитина страждає від частої нежиті і сухості шкіри взимку, спробуйте використовувати зволожувач повітря у кімнаті для дитини вночі.
*Педіатри вважають, що купання два або три рази на тиждень достатньо для першого року дитини. Більш часті ванни можуть висушити шкіру, особливо взимку.
*Холодна погода не викликає застуди або грипу. Але віруси, які викликають застуду та грип, частіше зустрічаються взимку, коли діти вчаться у школі і знаходяться у тісному контакті один з одним. Часте миття рук і елементарні правила етикету (прикрити рот при чханні та кашлі) можуть допомогти зменшити поширення застуди та грипу.
*Діти у віці 6 місяців і старші повинні отримати вакцину проти грипу, щоб знизити ризик зараження грипом. Близько 80% усіх випадків грипу зазвичай відбувається у січні, лютому і березні.
зима, малюк

- Зимові види спорту та розваги
*Встановіть розумні обмеження на гру на вулиці, щоб запобігти гіпотермію і обмороження, і переконайтеся, що у дітей є місце, щоб погрітися. Якщо за вікном погода сувора, нехай діти періодично заходять усередину, щоб погрітися.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.